Kategorie
Nowy Reduced price! Mikrokontrolery LPC1100. Pierwsze kroki (e-book) Powiększ

Mikrokontrolery LPC1100. Pierwsze kroki (e-book)

isbn-978-83-60233-79-5-ebook-lpc

Marek Sawicki, Paweł Wujek

More details

49,00 zł

Więcej informacji

Opis

Autorzy: Marek Sawicki, Paweł Wujek

ISBN 978-83-60233-79-5
Format: B5, 176 str.
Wydawnictwo BTC
Legionowo - wydanie papierowe 2011

O książce

Książka jest przeznaczona dla elektroników konstruktorów, studentów i amatorów chcących rozpocząć przygodę z nowoczesnymi mikrokontrolerami 32-bitowymi, wyposażonymi w rdzeń z rodziny Cortex-M firmy ARM. Autorzy na starannie dobranych przykładach pokazują, że korzystanie z tych zaawansowanych, bardzo wydajnych układów w realnych aplikacjach jest równie proste jak mikrokontrolerów 8-bitowych. Dzięki wykorzystaniu w opisanych w książce przykładowych aplikacjach platformy sprzętowej bazującej na architekturze Cortex, książka jest także doskonałym podręcznikiem startowym dla osób zamierzających łagodnie wejść w świat procesorów 32-bitowych stosowanych w różnorodnych systemach embedded.


Materiały dodatkowe

Programy źródłowe, dokumentacja zestawów, zdjęcia i filmy demonstracyjne

Do pobrania

Powiązane

Dostawa

Szybka dostawa

Gwarantujemy naszym klientom szybką dostawę. W przypadku zamówień złożonych w dniach roboczych do godziny 11:00 towar zostanie wysłany tego samego dnia roboczego. Zamówienia składane w weekendy i święta zostaną zrealizowane najbliższego dnia roboczego. Realizacja zamówienia zależna jest od daty zaksięgowania przelewu (zaksięgowanie zależy od banku i sesji, w której przelew zostanie wysłany). 

Promocje i newsletter

Co tydzień organizujemy promocje, dzięki temu masz szansę kupić nasze książki w niższych cenach. Nasz newsletter umożliwi Ci śledzenie tytułów dostępnych w promocjach.