Kategorie
Nowy Reduced price! Wzmacniacze operacyjne teoria i praktyka (e-book) Powiększ

Wzmacniacze operacyjne teoria i praktyka (e-book)

isbn-978-83-60233-71-9-ebook-wot

Bruce Carter, Ron Mancini

More details

56,00 zł

Więcej informacji

Opis

Autorzy: Bruce Carter, Ron Mancini

ISBN: 978-83-60233-71-9
Format: B5, 536 str.
Wydawnictwo BTC
Legionowo - wydanie papierowe 2011


Tytuł oryginału: OP AMPS for everyone by Bruce Carter and Ron Mancini
Tłumaczenie z języka angielskiego
dr inż. Antoni Leśniewski

O książce

Książka jest kompleksowym podręcznikiem dla konstruktorów układów analogowych, poruszającym wszystkie istotne zagadnienia związane z projektowaniem kompletnych torów sygnałowych, przede wszystkim realizowanych na wzmacniaczach operacyjnych. Autorzy omówili w niej wszystkie zagadnienia niezbędne do zrozumienia podstaw aplikacyjnych i układowych, przygotowali także skrócony kurs podstawowy bazujący na uproszczonych lecz kompletnych merytorycznie wykładach podstaw z teorii obwodów.

Czytelnie prowadzony wykład i kompleksowość prezentowanych zagadnień powodują, że książka jest przydatna zarówno studentom wyższych szkół technicznych, uczniom i hobbystom zajmującym się elektroniką analogową, a także profesjonalistom stosującym w swoich opracowaniach analogowe tory sygnałowe.

Do pobrania

Powiązane

Dostawa

Szybka dostawa

Gwarantujemy naszym klientom szybką dostawę. W przypadku zamówień złożonych w dniach roboczych do godziny 11:00 towar zostanie wysłany tego samego dnia roboczego. Zamówienia składane w weekendy i święta zostaną zrealizowane najbliższego dnia roboczego. Realizacja zamówienia zależna jest od daty zaksięgowania przelewu (zaksięgowanie zależy od banku i sesji, w której przelew zostanie wysłany). 

Promocje i newsletter

Co tydzień organizujemy promocje, dzięki temu masz szansę kupić nasze książki w niższych cenach. Nasz newsletter umożliwi Ci śledzenie tytułów dostępnych w promocjach.