Kategorie
Nowy Reduced price! Mikrokontrolery Kinetis dla (bardzo) początkujących. Proste aplikacje zestawu FRDM-KL25Z (e-book) Powiększ

Mikrokontrolery Kinetis dla (bardzo) początkujących. Proste aplikacje zestawu FRDM-KL25Z (e-book)

isbn-978-83-60233-99-3-ebook-mkd

48,00 zł

Więcej informacji

Opis

Autor: Andrzej Gromczyński aka SunRiver

ISBN: 978-83-60233-99-3
Format: PDF, B5, 202 str.
Twarda oprawa
Wydawnictwo BTC
Legionowo 2014

O książce

Książka jest pierwszą na polskim rynku wydawniczym pozycją poświęconą nowoczesnym, 32-bitowym mikrokontrolerom, wyposażonym w rdzeń ARM Cortex-M0+ (rodzina Kinetis L firmy Freescale). Treść książki składa się w ekspresowy kurs programowania tych mikrokontrolerów z wykorzystaniem bezpłatnych, graficznych narzędzi programowych oraz taniego zestawu ewaluacyjnego z rodziny FREEDOM (FRDM-KL25Z). Przykłady opisane w książce przez autora zostały bezpłatnie udostępnione wraz z kompletami plików źródłowych i projektami utworzonymi w środowisku Processor Expert/Code Warrior.

Książka jest przeznaczona dla konstruktorów urządzeń elektronicznych, programistów systemów embedded, a także studentów i hobbystów chcących rozpocząć przygodę z nowoczesnymi mikrokontrolerami, których wyposażenie i możliwości są istotnym elementem wspierającym rewolucję zachodzącą na rynku współczesnej elektroniki.

Uwaga!
Kompletne projekty programistyczne opisane w książce są dostępne bezpłatnie do pobrania na stronie:
http://www.mikrokontroler.pl/content/książka-mikrokontrolery-kinetis-dla-początkujących

Do pobrania

Powiązane

    Dostawa

    Szybka dostawa

    Gwarantujemy naszym klientom szybką dostawę. W przypadku zamówień złożonych w dniach roboczych do godziny 11:00 towar zostanie wysłany tego samego dnia roboczego. Zamówienia składane w weekendy i święta zostaną zrealizowane najbliższego dnia roboczego. Realizacja zamówienia zależna jest od daty zaksięgowania przelewu (zaksięgowanie zależy od banku i sesji, w której przelew zostanie wysłany). 

    Promocje i newsletter

    Co tydzień organizujemy promocje, dzięki temu masz szansę kupić nasze książki w niższych cenach. Nasz newsletter umożliwi Ci śledzenie tytułów dostępnych w promocjach.