Kategorie
Sterowniki PLC w praktyce inżynierskiej Powiększ

Sterowniki PLC w praktyce inżynierskiej

isbn-978-83-60233-35-1-splcwpi

82,00 zł

Więcej informacji


Autor: Janusz Kwaśniewski

ISBN: 978-83-60233-35-1
Format: B5, 344 str.
Twarda oprawa
Wydawnictwo BTC
Legionowo 2008


O książce

Książka w sposób metodyczny i przystępny przedstawia tematykę sterowników przemysłowych. Omówiono w niej zagadnienia związane ze sterowaniem, a także budowę i obsługę urządzeń wejściowych i wyjściowych, architekturę i dobór sterowników, ich programowanie za pomocą instrukcji podstawowych, elementarne konstrukcje językowe i tryby adresowania, wykorzystanie języka tekstu strukturalnego w programach, instalację sterowników i połączenia pomiędzy urządzeniami tworzącymi systemy sterowania.

Książka jest przeznaczona dla studentów automatyki i informatyki oraz dla kadry inżynierskiej zajmującej się automatyzacją i programowaniem sterowników przemysłowych.


Do pobrania

Dostawa

Szybka dostawa

Gwarantujemy naszym klientom szybką dostawę. W przypadku zamówień złożonych w dniach roboczych do godziny 11:00 towar zostanie wysłany tego samego dnia roboczego. Zamówienia składane w weekendy i święta zostaną zrealizowane najbliższego dnia roboczego. Realizacja zamówienia zależna jest od daty zaksięgowania przelewu (zaksięgowanie zależy od banku i sesji, w której przelew zostanie wysłany). 

Promocje i newsletter

Co tydzień organizujemy promocje, dzięki temu masz szansę kupić nasze książki w niższych cenach. Nasz newsletter umożliwi Ci śledzenie tytułów dostępnych w promocjach.