Kategorie

Ebooki

Na stronie Kamami.pl możesz kupić nie tylko książki w wersji papierowej ale także w wersji elektronicznej w formacie PDF. Łatwo rozpoznasz książki PDF, są one oznaczone logiem Ebook, również na końcu każdego tytułu jest umieszczona w nawiasie informacja wskazująca na elektroniczny format książki.

Na stronie wydawnictwo.btc.pl nie prowadzimy już sprzedaży. Obsługę Klientów prowadzi sklep Kamami.pl

Każdy zakupiony Ebook jest oznaczony imieniem i nazwiskiem Kupującego.

Zakupione i opłacone Ebooki będą dostarczane w postaci plików cyfrowych do pobrania na urządzenie Klienta.
Po dokonaniu zakupów zaleca się zapisywanie Ebooków przez Klienta na nośniku pamięci.
Wydawnictwo BTC nie świadczy usługi przechowywania zakupionych Ebooków, zatem Klient ponosi ryzyko niezapisania plików Ebook na odrębnym nośniku pamięci po dokonaniu zakupu.

Książki w formie elektronicznej nie podlegają zwrotowi.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Jak pobrać opłaconego Ebooka?

Po złożeniu zamówienia otrzymasz maila z potwierdzeniem, że otrzymaliśmy Twoje zamówienie oraz maila z informacją kiedy i jak pobrać zakupionego Ebooka.

Pliki do pobrania będą aktywne od razu po złożeniu zamówienia, jeśli zapłacono za zamówienie poprzez system PayU (płatność PayU jest dostępna dla zamówień zawierających wyłącznie e-booki)

W przypadku płatności dokonanej zwykłym przelewem bankowym lub za pobraniem, Ebook można będzie pobrać po zaksięgowaniu przez nas wpłaty.

Po dokonaniu wpłaty otrzymasz maila z informacją, że Twój Ebook jest gotowy do pobrania.

Linki do e-booków dla klientów zarejestrowanych (którzy się zalogowali podczas składania zamówienia) znajdują się na stronie "Historia zamówień".

Linki do e-booków dla klientów niezarejestrowanych (którzy złożyli zamówienie jako Gość - bez zalogowania) znajdują się w sekcji "Śledzenie Zamówienia".

Zasady korzystania z Ebooków

Wszystkie Ebooki oferowane przez sklep internetowy Kamami.pl są objęte ochroną przewidzianą w ustawie z dnia 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych i mogą być używane wyłącznie na zasadach określonych w niniejszym regulaminie.

Klient ma prawo korzystać z Ebooków wyłącznie na własny użytek zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
Klient w szczególności nie jest uprawniony do:

1. rozpowszechniania Ebooków lub ich opracowań w całości lub we fragmentach;
2. utrwalania lub zwielokrotniania Ebooków w celu ich rozpowszechniania;
3. komercyjnego wykorzystywania Ebooków w jakikolwiek sposób.

Klient jest zobowiązany do dbania o to, aby osoby nieuprawnione nie korzystały z Ebooków w sposób niezgodny z prawem oraz regulaminem.

W celu ochrony plików przed rozpowszechnianiem każda strona pliku PDF jest oznaczona znakiem wodnym w postaci imienia i nazwiska zamawiającego oraz jego adresu e-mail.


Dostawa

Szybka dostawa

Gwarantujemy naszym klientom szybką dostawę. W przypadku zamówień złożonych w dniach roboczych do godziny 11:00 towar zostanie wysłany tego samego dnia roboczego. Zamówienia składane w weekendy i święta zostaną zrealizowane najbliższego dnia roboczego. Realizacja zamówienia zależna jest od daty zaksięgowania przelewu (zaksięgowanie zależy od banku i sesji, w której przelew zostanie wysłany). 

Promocje i newsletter

Co tydzień organizujemy promocje, dzięki temu masz szansę kupić nasze książki w niższych cenach. Nasz newsletter umożliwi Ci śledzenie tytułów dostępnych w promocjach.