Kategorie

Ebooki

Teraz na stronie Wydawnictwa BTC możesz kupić nie tylko książki w wersji papierowej ale także w wersji elektronicznej w formacie PDF. Łatwo rozpoznasz książki PDF, są one oznaczone logiem Ebook, również na końcu każdego tytułu jest umieszczona w nawiasie informacja wskazująca na elektroniczny format książki.

Pliki PDF można pobrać od razu po dokonaniu płatności w serwisie PayU, niezależnie od pory dnia i godzin pracy naszego sklepu. Są one dostępne przez 24 h na dobę. Informacje na temat płatności PayU znajdziesz w Regulaminie sklepu zamieszczonego na stronie.
W przypadku płatności dokonanej zwykłym przelewem bankowym, Ebook można będzie pobrać po zaksięgowaniu przez nas wpłaty.

Każdy zakupiony Ebook jest oznaczony imieniem i nazwiskiem Kupującego.
Po zakupie może być on wielokrotnie pobierany z konta Kupującego, po uprzednim zalogowaniu się na stronie internetowej sklepu.

Książki w formie elektronicznej nie podlegają zwrotowi.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Jak pobierać Ebooki?

Po złożeniu zamówienia otrzymasz pierwszego maila potwierdzającego, że zamówienie zostało przyjęte.

Po dokonaniu wpłaty za Ebooka otrzymasz drugiego maila z informacją, że otrzymaliśmy Twoją wpłatę oraz instrukcją skąd pobrać plik pdf.

Zakupione Ebooki można pobrać na dwa sposoby:

Jeżeli jesteś już zarejestrowany w naszym systemie (posiadasz login i hasło do zalogowania się na stronie Wydawnictwa BTC) linki do Ebooków, po zalogowaniu się, znajdziesz na stronie historii Twojego zamówienia.

Dla osób, które nigdy nie rejestrowały się na naszej stronie, Ebooki są gotowe do pobrania po kliknięciu linku historii i statusu zamówienia, znajdującego się w pierwszym, wysłanym przez nas mailu, potwierdzającym przyjęcie zamówienia.
Zasady korzystania z Ebooków

Wszystkie Ebooki oferowane przez sklep internetowy wydawnictwa BTC są objęte ochroną przewidzianą w ustawie z dnia 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych i mogą być używane wyłącznie na zasadach określonych w niniejszym regulaminie.

Klient ma prawo korzystać z Ebooków wyłącznie na własny użytek zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
Klient w szczególności nie jest uprawniony do:

  1. rozpowszechniania Ebooków lub ich opracowań w całości lub we fragmentach;
  2. utrwalania lub zwielokrotniania Ebooków w celu ich rozpowszechniania;
  3. komercyjnego wykorzystywania Ebooków w jakikolwiek sposób.

Klient jest zobowiązany do dbania o to, aby osoby nieuprawnione nie korzystały z Ebooków w sposób niezgodny z prawem oraz regulaminem.

W celu ochrony plików przed rozpowszechnianiem każda strona pliku PDF jest oznaczona znakiem wodnym w postaci imienia i nazwiska zamawiającego oraz jego adresu e-mail.


Dostawa

Szybka dostawa

Gwarantujemy naszym klientom szybką dostawę. W przypadku zamówień złożonych w dniach roboczych do godziny 11:00 towar zostanie wysłany tego samego dnia roboczego. Zamówienia składane w weekendy i święta zostaną zrealizowane najbliższego dnia roboczego. Realizacja zamówienia zależna jest od daty zaksięgowania przelewu (zaksięgowanie zależy od banku i sesji, w której przelew zostanie wysłany). 

Promocje i newsletter

Co tydzień organizujemy promocje, dzięki temu masz szansę kupić nasze książki w niższych cenach. Nasz newsletter umożliwi Ci śledzenie tytułów dostępnych w promocjach.