Kategorie
Reduced price! PADS w praktyce. Nowoczesny pakiet CAD dla elektroników Powiększ

PADS w praktyce. Nowoczesny pakiet CAD dla elektroników

isbn-978-83-60233-54-2-padswp

Maciej Olech

More details

73,80 zł

82,00 zł

-8,20 zł

Więcej informacji


Autor: Maciej Olech

ISBN: 978-83-60233-54-2
Format: B5, 398 str.
Twarda oprawa
Wydawnictwo BTC
Legionowo 2010


O książce

Książka jest kompleksowym podręcznikiem przeznaczonym dla wszystkich użytkowników pakietu projektowego PADS, zarówno początkujących jak i zaawansowanych.
Przejrzysta - oparta na wieloletnim doświadczeniu autora - struktura książki i dogłębne, bogato ilustrowane opisy prezentowanych zagadnień powodują, że poznanie sposobu obsługi oraz „tajników” PADS-a nie sprawi kłopotu także mniej wprawnym projektantom.
Książka jest przeznaczona dla konstruktorów zawodowo zajmujących się projektowaniem PCB, studentów wyższych uczelni technicznych chcących szybko poznać jedno z czołowych na świecie narzędzi do projektowania płytek drukowanych, a także amatorów zajmujących się projektowaniem urządzeń elektronicznych.


Do pobrania

Powiązane

Dostawa

Szybka dostawa

Gwarantujemy naszym klientom szybką dostawę. W przypadku zamówień złożonych w dniach roboczych do godziny 11:00 towar zostanie wysłany tego samego dnia roboczego. Zamówienia składane w weekendy i święta zostaną zrealizowane najbliższego dnia roboczego. Realizacja zamówienia zależna jest od daty zaksięgowania przelewu (zaksięgowanie zależy od banku i sesji, w której przelew zostanie wysłany). 

Promocje i newsletter

Co tydzień organizujemy promocje, dzięki temu masz szansę kupić nasze książki w niższych cenach. Nasz newsletter umożliwi Ci śledzenie tytułów dostępnych w promocjach.