Kategorie
PicoBlaze. Mikroprocesor w FPGA Powiększ

PicoBlaze. Mikroprocesor w FPGA

isbn-978-83-60233-55-9-picoblaze

Marcin Nowakowski
Książkę z rabatem można kupić tutaj:

https://kamami.pl/ksiazki/137064-picoblaze-mikroprocesor-w-fpga.html

More details

89,00 zł

Więcej informacji

Autor: Marcin Nowakowski

ISBN: 978-83-60233-55-9
Format: B5, 272 str.
Twarda oprawa
Wydawnictwo BTC
Legionowo 2009


O książce

Współczesne układy FPGA oferują konstruktorom tak duże zasoby logiczne, że możliwa jest implementacja w nich kompletnych mikrokontrolerów i mikroprocesorów oraz współpracujących z nimi cyfrowych bloków peryferyjnych. Jednym z najpopularniejszych mikroprocesorów przeznaczonym do implementacji w układach PLD (CPLD i FPGA) firmy Xilinx jest 8-bitowy PicoBlaze. Jest on dostępny w postaci IP core’a napisanego w dwóch najpopularniejszych językach opisu sprzętu: VHDL oraz Verilogu.

Czytelnicy dowiedzą się z książki w jaki sposób można implementować IP core’y (w obydwu wersjach: VHDL i Verilog) w układach FPGA, jak przygotować programy dla mikroprocesora zaimplementowanego w FPGA, jak symulować i testować jego działanie, jak konfigurować FPGA i jak optymalizować projekty implementowane w tych układach.
Książka jest przeznaczona dla studentów wyższych uczelni technicznych, konstruktorów urządzeń elektronicznych chcących poznać nowoczesne technologie projektowania i implementacji projektów cyfrowych, a także wszystkich elektroników chcących poszerzyć swoją wiedzę o zagadnienia ocierające się o awangardę współczesnej elektroniki.


Do pobrania

Powiązane

    Dostawa

    Szybka dostawa

    Gwarantujemy naszym klientom szybką dostawę. W przypadku zamówień złożonych w dniach roboczych do godziny 11:00 towar zostanie wysłany tego samego dnia roboczego. Zamówienia składane w weekendy i święta zostaną zrealizowane najbliższego dnia roboczego. Realizacja zamówienia zależna jest od daty zaksięgowania przelewu (zaksięgowanie zależy od banku i sesji, w której przelew zostanie wysłany). 

    Promocje i newsletter

    Co tydzień organizujemy promocje, dzięki temu masz szansę kupić nasze książki w niższych cenach. Nasz newsletter umożliwi Ci śledzenie tytułów dostępnych w promocjach.