Kategorie
Reduced price! Mikrokontrolery 68HC08 w praktyce Powiększ

Mikrokontrolery 68HC08 w praktyce

isbn-83-60233-00-4-hc08

H. Kreidl, G. Kupris, P. Dilger
Książkę z rabatem można kupić tutaj:

https://kamami.pl/68hc08/16061-mikrokontrolery-68hc08-w-praktyce.html

More details

70,00 zł

Więcej informacji

Autorzy: H. Kreidl, G. Kupris, P. Dilger

Tytuł oryginału: 68HC08 Mikrocontroller erfolgreich anwenden

Tłumaczenie: Mieczysław Kręciejewski
ISBN: 83-60233-00-4
Format: B5, 328 str.
Twarda oprawa
Wydawnictwo BTC
Warszawa 2005


O książce

W książce zawarto opis mikrokontrolerów rodziny 68HC08 firmy Freescale (wcześniej Motorola). Oprócz zaprezentowania architektury mikrokontrolerów oraz sposobów obsługi układów peryferyjnych, autorzy opisują najważniejsze narzędzia programistyczne. Ponadto w książce znajduje się wiele praktycznych przykładów i fragmentów programów.

Książka jest przeznaczona dla wszystkich miłośników techniki mikroprocesorowej, wykorzystujących mikrokontrolery z rodziny HC08. Wiele informacji zawartych w książce może być przydatnych studentom wydziałów elektroniki, automatyki i informatyki wyższych uczelni technicznych, jak również inżynierom-konstruktorom systemów mikroprocesorowych.


Do pobrania

Powiązane

    Dostawa

    Szybka dostawa

    Gwarantujemy naszym klientom szybką dostawę. W przypadku zamówień złożonych w dniach roboczych do godziny 11:00 towar zostanie wysłany tego samego dnia roboczego. Zamówienia składane w weekendy i święta zostaną zrealizowane najbliższego dnia roboczego. Realizacja zamówienia zależna jest od daty zaksięgowania przelewu (zaksięgowanie zależy od banku i sesji, w której przelew zostanie wysłany). 

    Promocje i newsletter

    Co tydzień organizujemy promocje, dzięki temu masz szansę kupić nasze książki w niższych cenach. Nasz newsletter umożliwi Ci śledzenie tytułów dostępnych w promocjach.