Kategorie
Mikrokontrolery STM32 w praktyce Powiększ

Mikrokontrolery STM32 w praktyce

isbn-978-83-60233-52-8-stm32wp

Krzysztof Paprocki
Książkę z rabatem można kupić tutaj:

https://kamami.pl/arm/180078-mikrokontrolery-stm32-w-praktyce.html

More details

89,00 zł

Więcej informacji


Autor: Krzysztof Paprocki

ISBN: 978-83-60233-52-8
Format: B5, 285 str.
Twarda oprawa
Wydawnictwo BTC
Legionowo 2009, 2011 wyd. I poprawione


O książce

Jest to pierwsza w języku polskim książka poświęcona praktycznym aspektom stosowania i  programowania 32-bitowych mikrokontrolerów z rodziny STM32 wyposażonych w nowoczesny rdzeń Cortex-M3. Duża liczba przedstawionych w książce przykładów, szczegółowe komentarze, wykorzystanie bezpłatnych narzędzi programowych oraz standardowej biblioteki do obsługi bloków peryferyjnych mikrokontrolerów, a także odniesienia do sprawdzonych rozwiązań sprzętowych powodują, że Czytelnicy poszukujący praktycznych wskazówek znajdą w książce komplet informacji pozwalających na natychmiastowe rozpoczęcie własnych eksperymentów.


Do pobrania

Powiązane

    Dostawa

    Szybka dostawa

    Gwarantujemy naszym klientom szybką dostawę. W przypadku zamówień złożonych w dniach roboczych do godziny 11:00 towar zostanie wysłany tego samego dnia roboczego. Zamówienia składane w weekendy i święta zostaną zrealizowane najbliższego dnia roboczego. Realizacja zamówienia zależna jest od daty zaksięgowania przelewu (zaksięgowanie zależy od banku i sesji, w której przelew zostanie wysłany). 

    Promocje i newsletter

    Co tydzień organizujemy promocje, dzięki temu masz szansę kupić nasze książki w niższych cenach. Nasz newsletter umożliwi Ci śledzenie tytułów dostępnych w promocjach.