Kategorie
Reduced price! Mikrokontrolery LPC1100. Pierwsze kroki Powiększ

Mikrokontrolery LPC1100. Pierwsze kroki

isbn-978-83-60233-79-5-lpc11pk

Marek Sawicki, Paweł Wujek
Książkę z rabatem można kupić tutaj:

https://kamami.pl/ksiazki/185142-mikrokontrolery-lpc1100-pierwsze-kroki.html

More details

79,00 zł

Więcej informacji

Autorzy: Marek Sawicki, Paweł Wujek

ISBN 978-83-60233-79-5
Format: B5, 176 str.
Twarda oprawa
Wydawnictwo BTC
Legionowo 2011


O książce

Książka jest przeznaczona dla elektroników konstruktorów, studentów i amatorów chcących rozpocząć przygodę z nowoczesnymi mikrokontrolerami 32-bitowymi, wyposażonymi w rdzeń z rodziny Cortex-M firmy ARM. Autorzy na starannie dobranych przykładach pokazują, że korzystanie z tych zaawansowanych, bardzo wydajnych układów w realnych aplikacjach jest równie proste jak mikrokontrolerów 8-bitowych. Dzięki wykorzystaniu w opisanych w książce przykładowych aplikacjach platformy sprzętowej bazującej na architekturze Cortex, książka jest także doskonałym podręcznikiem startowym dla osób zamierzających łagodnie wejść w świat procesorów 32-bitowych stosowanych w różnorodnych systemach embedded.


Do pobrania


Materiały dodatkowe

Programy źródłowe, dokumentacja zestawów, zdjęcia i filmy demonstracyjne

Powiązane

    Dostawa

    Szybka dostawa

    Gwarantujemy naszym klientom szybką dostawę. W przypadku zamówień złożonych w dniach roboczych do godziny 11:00 towar zostanie wysłany tego samego dnia roboczego. Zamówienia składane w weekendy i święta zostaną zrealizowane najbliższego dnia roboczego. Realizacja zamówienia zależna jest od daty zaksięgowania przelewu (zaksięgowanie zależy od banku i sesji, w której przelew zostanie wysłany). 

    Promocje i newsletter

    Co tydzień organizujemy promocje, dzięki temu masz szansę kupić nasze książki w niższych cenach. Nasz newsletter umożliwi Ci śledzenie tytułów dostępnych w promocjach.