Kategorie
Mikroklocki. Mikroprocesory dla początkujących Powiększ

Mikroklocki. Mikroprocesory dla początkujących

isbn-978-83-60233-20-7-mk

89,00 zł

Więcej informacji

Autor: Jacek Andrzej Michalski

ISBN: 978-83-60233-20-7
Format: B5, 262 str.
Twarda oprawa
Wydawnictwo BTC
Warszawa 2007


O książce

Żaden elektronik nie ma wątpliwości co do tego, że współczesna cywilizacja bez mikrokontrolerów istnieć nie może. Pomimo swojej powszechności, mikrokontrolery są nadal dla wielu - i to nie tylko początkujących - elektroników podzespołami tajemniczymi i trudnymi w stosowaniu. Autor książki pokazuje na prostych przykładach, że w rzeczywistości jest inaczej: proponuje Czytelnikom inteligentną zabawę z mikrokontrolerami, która przypomina - lubiane przez „dużych” i „małych” - budowanie z klocków Lego.


Jeżeli chcesz poznać mikrokontrolery od postaw, dobrze się przy tym bawiąc, ta książka jest dla Ciebie!


O autorze

Dr hab. inż. Jacek Andrzej Michalski, obecnie adiunkt w Instytucie Chemii Fizycznej PAN, zajmował się między innymi optymalizacją procesów przemysłowych w amerykańskiej firmie General Electric Environmental Services Inc. Jego noty biograficzne znalazły się m.in. w „Who’s Who in the World” (Marquis), „Who’s Who in Science and Engineering” (Marquis) oraz w „Dictionary of International Biographies” (Cambridge).

Jacek Andrzej Michalski jest autorem wielu publikacji naukowych i książki z zakresu inżynierii chemicznej i procesowej. Z zamiłowania jest krótkofalowcem (polski znak SP5IMO, amerykański WX3V) i elektronikiem, szczególnie zainteresowanym nowoczesnymi mikrokontrolerami i narzędziami do nich. Jest autorem wielu projektów mikroprocesorowych – niektóre z nich opublikował w miesięczniku „Elektronika Praktyczna”, z którym współpracuje od 2004 roku.


Do pobrania

Powiązane

    Dostawa

    Szybka dostawa

    Gwarantujemy naszym klientom szybką dostawę. W przypadku zamówień złożonych w dniach roboczych do godziny 11:00 towar zostanie wysłany tego samego dnia roboczego. Zamówienia składane w weekendy i święta zostaną zrealizowane najbliższego dnia roboczego. Realizacja zamówienia zależna jest od daty zaksięgowania przelewu (zaksięgowanie zależy od banku i sesji, w której przelew zostanie wysłany). 

    Promocje i newsletter

    Co tydzień organizujemy promocje, dzięki temu masz szansę kupić nasze książki w niższych cenach. Nasz newsletter umożliwi Ci śledzenie tytułów dostępnych w promocjach.