Kategorie
Reduced price! Eagle, pierwsze kroki Powiększ

Eagle, pierwsze kroki

isbn-978-83-60233-19-1-eagle

Henryk Wieczorek
Książkę z rabatem można kupić tutaj:

https://kamami.pl/ksiazki/40440-eagle-pierwsze-kroki.html

More details

79,00 zł

Więcej informacji

Autor: Henryk Wieczorek

ISBN: 978-83-60233-19-1
Format: B5, 238 str.
Twarda oprawa
Wydawnictwo BTC
Warszawa 2007


O książce

Eagle jest jednym z najpopularniejszych na świecie zintegrowanych pakietów do projektowania płytek drukowanych. Jego popularność wywodzi się między innymi z dostępności bezpłatnej wersji, charakteryzującej się dużymi walorami i możliwościami użytkowymi, niewielkimi wymaganiami w stosunku do komputera i łatwej do przyswojenia obsłudze.

Jest to także jeden z niewielu programów CAD/EDA dla elektroników dostępny w wersji dla systemu Linux. Wszystkie te cechy oraz niska cena wersji komercyjnej programu powodują, że przebojem wchodzi on także do naszego kraju. Książka jest pierwszym w języku polskim kompletnym podręcznikiem, w którym przedstawiono tajniki obsługi Eagle'a. Autor książki, wykorzystując ten program od lat do realizacji projektów komercyjnych, szczególnie dużo miejsca poświęcił trudniejszym elementom jego obsługi. Dzięki temu nauka obsługi programu nie sprawi trudności także tym Czytelnikom, którzy po raz pierwszy korzystają z narzędzia tego typu.


O autorze

Henryk Wieczorek jest absolwentem Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej. Na co dzień zatrudniony w biurze projektowym, zajmuje się konstruowaniem urządzeń elektronicznych analogowych i cyfrowych, głównie z wykorzystaniem mikrokontrolerów 8-, 16- i 32-bitowych. W ciągu ostatnich lat zaprojektował kilkaset urządzeń pracujących w systemach automatyki przemysłowej, medycynie oraz przemyśle samochodowym. Ostatnio zajmuje się projektowaniem sterowników dla systemów wykorzystujących energię słoneczną.


Do pobrania

Powiązane

    Dostawa

    Szybka dostawa

    Gwarantujemy naszym klientom szybką dostawę. W przypadku zamówień złożonych w dniach roboczych do godziny 11:00 towar zostanie wysłany tego samego dnia roboczego. Zamówienia składane w weekendy i święta zostaną zrealizowane najbliższego dnia roboczego. Realizacja zamówienia zależna jest od daty zaksięgowania przelewu (zaksięgowanie zależy od banku i sesji, w której przelew zostanie wysłany). 

    Promocje i newsletter

    Co tydzień organizujemy promocje, dzięki temu masz szansę kupić nasze książki w niższych cenach. Nasz newsletter umożliwi Ci śledzenie tytułów dostępnych w promocjach.