Kategorie
New Reduced price! ISBN 978-83-64702-08-2 (TCZZv2) Powiększ

Technika cyfrowa. Zbiór zadań z rozwiązaniami, wyd. 2

isbn-978-83-64702-08-2-tczzv2

Jerzy Tyszer, Grzegorz Mrugalski, Artur Pogiel, Dariusz Czysz

More details

24,50 zł

49,00 zł

-24,50 zł

Więcej informacji

Autorzy: Jerzy Tyszer, Grzegorz Mrugalski, Artur Pogiel, Dariusz Czysz

ISBN: 978-83-64702-08-2
Format: B5, 335 str.
Twarda oprawa
Wydawnictwo BTC
Legionowo 2016


O książce

Integralną częścią każdego kursu z techniki cyfrowej są ćwiczenia, ćwiczenia, i jeszcze raz ćwiczenia. W tej książce uczniowie i studenci zainteresowani doskonaleniem swoich umiejętności w projektowaniu układów cyfrowych znajdą obszerny zestaw pytań, zadań, problemów, czy wręcz małych projektów do samodzielnego rozwiązania. W odróżnieniu od znakomitej większości podręczników techniki cyfrowej, w których zadania stanowią jedynie krótkie zwieńczenie długich rozdziałów, w proponowanej Czytelnikowi pracy autorzy szczegółowo wyjaśniają tajniki rozwiązań wszystkich, łatwych i trudnych, problemów.


Do pobrania

Powiązane

Dostawa

Szybka dostawa

Gwarantujemy naszym klientom szybką dostawę. W przypadku zamówień złożonych w dniach roboczych do godziny 11:00 towar zostanie wysłany tego samego dnia roboczego. Zamówienia składane w weekendy i święta zostaną zrealizowane najbliższego dnia roboczego. Realizacja zamówienia zależna jest od daty zaksięgowania przelewu (zaksięgowanie zależy od banku i sesji, w której przelew zostanie wysłany). 

Promocje i newsletter

Co tydzień organizujemy promocje, dzięki temu masz szansę kupić nasze książki w niższych cenach. Nasz newsletter umożliwi Ci śledzenie tytułów dostępnych w promocjach.