Kategorie
Multisim. Technika cyfrowa w przykładach Powiększ

Multisim. Technika cyfrowa w przykładach

isbn-978-83-60233-48-1-mtcwp

Krystyna Maria Noga, Marcin Radwański
Książkę z rabatem można kupić tutaj:

https://kamami.pl/programy-komputerowe/93272-multisim-technika-cyfrowa-w-przykladach.html

More details

89,00 zł

Więcej informacji


Autorzy: Krystyna Maria Noga, Marcin Radwański

ISBN: 978-83-60233-48-1
Format: B5, 208 str.
Twarda oprawa
Wydawnictwo BTC
Legionowo 2009


O książce

Multisim jest jednym z najpopularniejszych na świecie programów do symulacji układów cyfrowych i analogowych, wyposażonym także w symulatory języków HDL: Verilog i VHDL. Możliwości Multisma pozwalają stosować go zarówno do nauki jak i wstępnych prac konstrukcyjnych, w czym pomocne są m.in. wbudowane kreatory projektów oraz zaawansowane narzędzia analityczne.

Książka jest podręcznikiem przedstawiającym możliwości Multsima, sposób jego obsługi i konfiguracji, a także możliwości funkcjonalne, które zilustrowano dużą liczbą praktycznych przykładów.

Książka jest przeznaczona dla studentów wyższych szkół technicznych, hobbystów zajmujących się elektroniką oraz inżynierów zamierzających pogłębić swoją wiedzę z zakresu projektowania układów analogowych i cyfrowych, także z wykorzystaniem języków opisu sprzętu (HDL).


Do pobrania

Powiązane

    Dostawa

    Szybka dostawa

    Gwarantujemy naszym klientom szybką dostawę. W przypadku zamówień złożonych w dniach roboczych do godziny 11:00 towar zostanie wysłany tego samego dnia roboczego. Zamówienia składane w weekendy i święta zostaną zrealizowane najbliższego dnia roboczego. Realizacja zamówienia zależna jest od daty zaksięgowania przelewu (zaksięgowanie zależy od banku i sesji, w której przelew zostanie wysłany). 

    Promocje i newsletter

    Co tydzień organizujemy promocje, dzięki temu masz szansę kupić nasze książki w niższych cenach. Nasz newsletter umożliwi Ci śledzenie tytułów dostępnych w promocjach.