Kategorie
Reduced price! Algorytmy teorii liczb i kryptografii w przykładach Powiększ

Algorytmy teorii liczb i kryptografii w przykładach

isbn-978-83-60233-67-2-atlk

79,00 zł

Więcej informacji

Autor: Andrzej Chrzęszczyk

ISBN: 978-83-60233-67-2
Format: B5, 328 str.
Twarda oprawa
Wydawnictwo BTC
Legionowo 2010


O książce

Książka jest przeznaczona dla Czytelników rozpoczynających poznawanie kryptografii, którzy chcą się przy okazji zapoznać z elementarnymi faktami związanymi z teorią liczb całkowitych. W książce przedstawiono – na bazie dokładnie opisanych przykładów – najbardziej popularne algorytmy kryptograficzne i teorii liczb. Żeby ułatwić Czytelnikom ich samodzielną analizę i weryfikację autor zrezygnował ze stosowania do realizacji obliczeń kosztownych narzędzi komercyjnych (jak Mathematica lub Maple), w ich miejsce zastosował dostępne bezpłatnie pakiety GP/Pari i Sage. Dzięki temu duża liczba przykładowych obliczeń teorii liczb i kryptografii zawarta w tekście książki jest dostępna dla szerokiego grona zainteresowanych.


Czytelników zainteresowanych wykorzystaniem języka C/C++ pragniemy poinformować, że na stronie:
https://software.intel.com/en-us/addtional-sample-for-Intel-ipp-crypto
można znaleźć obszerny przewodnik po bibliotece kryptograficznej firmy Intel, którego współautorem jest dr hab. Andrzej Chrzęszczyk. Dodajmy, że firma Intel oferuje wolnodostępne wersje linuksowe swojego oprogramowania dla celów niekomercyjnych:
software.intel.com/en-us/articles/non-commercial-software-download/


Do pobrania

Powiązane

    Dostawa

    Szybka dostawa

    Gwarantujemy naszym klientom szybką dostawę. W przypadku zamówień złożonych w dniach roboczych do godziny 11:00 towar zostanie wysłany tego samego dnia roboczego. Zamówienia składane w weekendy i święta zostaną zrealizowane najbliższego dnia roboczego. Realizacja zamówienia zależna jest od daty zaksięgowania przelewu (zaksięgowanie zależy od banku i sesji, w której przelew zostanie wysłany). 

    Promocje i newsletter

    Co tydzień organizujemy promocje, dzięki temu masz szansę kupić nasze książki w niższych cenach. Nasz newsletter umożliwi Ci śledzenie tytułów dostępnych w promocjach.