Kategorie
Reduced price! Linux w systemach i.MX 6 series Powiększ

Linux w systemach i.MX 6 series

isbn-978-83-64702-04-4-lwsimx6

86,00 zł

Więcej informacji


Autor: Marcin Bis

ISBN: 978-83-64702-04-4
Format: B5, 381 str.
Miękka oprawa
Wydawnictwo BTC
Legionowo 2015


O książce

Książka zawiera praktyczne przykłady i opisy dobrych praktyk pracy z Linuksem, Yocto, Biuldrootem i wieloma innymi narzędziami.

Powstała na podstawie doświadczeń autora w pracy nad projektami systemów wbudowanych. Linux ma ogromny wpływ na obecny kształt rynku urządzeń embedded. W książce posłużono się przykładem rodziny układów i.MX6 firmy Freescale. Są to nowoczesne procesory wykorzystujące rdzenie Cortex-A9. Ich mocną stroną są przede wszystkim funkcje multimedialne.

Książka jest uzupełnieniem tytułu „Linux w systemach embedded” tego samego autora (Wydawnictwo BTC, 2011).


Do pobrania

Powiązane

    Dostawa

    Szybka dostawa

    Gwarantujemy naszym klientom szybką dostawę. W przypadku zamówień złożonych w dniach roboczych do godziny 11:00 towar zostanie wysłany tego samego dnia roboczego. Zamówienia składane w weekendy i święta zostaną zrealizowane najbliższego dnia roboczego. Realizacja zamówienia zależna jest od daty zaksięgowania przelewu (zaksięgowanie zależy od banku i sesji, w której przelew zostanie wysłany). 

    Promocje i newsletter

    Co tydzień organizujemy promocje, dzięki temu masz szansę kupić nasze książki w niższych cenach. Nasz newsletter umożliwi Ci śledzenie tytułów dostępnych w promocjach.