Kategorie
Zdalne odczyty. Kryptologia a biznes – bezpieczeństwo stosowane Powiększ

Zdalne odczyty. Kryptologia a biznes – bezpieczeństwo stosowane

isbn-978-83-64702-05-1-kabbs

Praca zbiorowa pod redakcją Marka Węgrzyna, Janusza Jabłońskiego, Marcina Nowakowskiego
Książkę z rabatem można kupić tutaj:

https://kamami.pl/webmaster/559462-zdalne-odczyty-kryptologia-a-biznes-bezpieczenstwo-stosowane-marek-wegrzyn-janusz-jablonski-marcin-nowakowski.html

More details

89,00 zł

Więcej informacji

Redakcja: Marek Węgrzyn, Janusz Jabłoński, Marcin Nowakowski

ISBN: 978-83-64702-05-1
Format: B5, 230 str.
Twarda oprawa
Wydawnictwo BTC
Legionowo 2015


O książce

Książka jest opracowaniem dotyczącym problemów bezpieczeństwa danych ukierunkowanych na systemy zdalnych odczytów. Przedstawiono nowoczesne rozwiązania zarówno programowe, jak i sprzętowe, w tym systemy monitorowania energii oraz metody przeciwdziałania atakom na liczniki energii. Omówiono również aspekty prawne w zakresie ochrony danych pomiarowych pod kątem rozwiązań organizacyjnych i technicznych wymaganych podczas przetwarzania danych pomiarowych.
Monografia składa się z wybranych (na podstawie opinii Komitetu Naukowego), poprawionych i rozszerzonych artykułów zaprezentowanych na II Konferencji Naukowo-Przemysłowej KBBS 2015 (Kryptologia a Biznes – Bezpieczeństwo Stosowane), która odbyła się w dniach 17-18 marca 2015 w Zielonej Górze. Informacje o Konferencji KBBS są dostępne na stronie internetowej http://www.kbbs.uz.zgora.pl.


Do pobrania

Dostawa

Szybka dostawa

Gwarantujemy naszym klientom szybką dostawę. W przypadku zamówień złożonych w dniach roboczych do godziny 11:00 towar zostanie wysłany tego samego dnia roboczego. Zamówienia składane w weekendy i święta zostaną zrealizowane najbliższego dnia roboczego. Realizacja zamówienia zależna jest od daty zaksięgowania przelewu (zaksięgowanie zależy od banku i sesji, w której przelew zostanie wysłany). 

Promocje i newsletter

Co tydzień organizujemy promocje, dzięki temu masz szansę kupić nasze książki w niższych cenach. Nasz newsletter umożliwi Ci śledzenie tytułów dostępnych w promocjach.