Kategorie
Transakcje i monety internetowe. Kryptologia a biznes – bezpieczeństwo stosowane Powiększ

Transakcje i monety internetowe. Kryptologia a biznes – bezpieczeństwo stosowane

isbn-978-83-60233-98-6-tmi

Praca zbiorowa pod redakcją Marka Węgrzyna, Janusza Jabłońskiego, Marcina Nowakowskiego
Książkę z rabatem można kupić tutaj:

https://kamami.pl/ksiazki/232422-transakcje-i-monety-internetowe-kryptologia-a-biznes-bezpieczenstwo-stosowane.html

More details

89,00 zł

Więcej informacji

Redakcja: Marek Węgrzyn, Janusz Jabłoński, Marcin Nowakowski

ISBN: 978-83-60233-98-6
Format: B5, 182 str.
Twarda oprawa
Wydawnictwo BTC
Legionowo 2014


O książce

Książka jest monografią poświęconą wielu różnorodnym zagadnieniom naukowym, technicznym oraz prawnym, które są związane z komercyjnymi i biznesowymi aplikacjami nowoczesnych systemów kryptograficznych. Przedstawiono w niej wybrane zagadnienia związane z ochroną własności intelektualnej, ochroną niejawnych danych cyfrowych, systemami autoryzacyjnymi, metodami akceleracji obliczeń kryptograficznych, systemami generacji wirtualnych środków płatniczych (jak m.in. Bitcoin), a także zagrożeniami wynikającymi z udostępnianiem wrażliwych danych w Internecie. Monografia powstała na bazie poprawionych i rozszerzonych artykułów opublikowanych na I Konferencji Naukowo-Przemysłowej KBBS 2014 (Kryptologia a Biznes – Bezpieczeństwo Stosowane), która odbyła się w dn. 13–14 lutego 2014 w Zielonej Górze. Informacje o Konferencji Naukowo-Przemysłowej KBBS są dostępne na stronie internetowej: http://www.kbbs.uz.zgora.pl/


Do pobrania

Dostawa

Szybka dostawa

Gwarantujemy naszym klientom szybką dostawę. W przypadku zamówień złożonych w dniach roboczych do godziny 11:00 towar zostanie wysłany tego samego dnia roboczego. Zamówienia składane w weekendy i święta zostaną zrealizowane najbliższego dnia roboczego. Realizacja zamówienia zależna jest od daty zaksięgowania przelewu (zaksięgowanie zależy od banku i sesji, w której przelew zostanie wysłany). 

Promocje i newsletter

Co tydzień organizujemy promocje, dzięki temu masz szansę kupić nasze książki w niższych cenach. Nasz newsletter umożliwi Ci śledzenie tytułów dostępnych w promocjach.