Kategorie

Mikrokontrolery ST7LITE w przykładach (e-book)

isbn-978-83-60233-31-3-ebook-st7

Radosław Kwiecień

More details

46,00 zł

Więcej informacji

Opis

Autor: Radosław Kwiecień
ISBN: 978-83-60233-31-3
Format: B5, 208 str.
Wydawnictwo BTC
Legionowo - wydanie papierowe 2008 r.

O książce

Mikrokontrolery z rodziny ST7LITE szybko zdobywają popularność w aplikacjach przemysłowych i amatorskich. Mają wiele cennych atrybutów, m.in.: bogate wyposażenie w peryferia, wbudowaną pamięć Flash z możliwością programowania w systemie oraz atrakcyjne ceny. Projektanci mogą też korzystać z wielu bezpłatnych narzędzi (w tym kompilatorów języka C i interfejsu spełniającego rolę programatora).

Książka jest zorientowana na naukę programowania mikrokontrolerów z rodziny ST7LITE przez przykłady. Ich duża liczba, różnorodność oraz zorientowanie na praktyczne aplikacje powodują, że każdy Czytelnik znajdzie pośród przedstawionych rozwiązań coś dla siebie.

Autor przygotował programy w języku C i asemblerze. Wszystkie uruchamiano i testowano na komputerku LITEcomp, wyposażonym w mikrokontroler ST7FLITE19.
Ze względu na dużą dawkę praktyki, książka jest przeznaczona dla studentów i uczniów szkół technicznych, inżynierów-konstruktorów, a także hobbystów – zarówno zaawansowanych, jak i stawiających pierwsze kroki w projektach „mikrokontrolerowych”.

O Autorze

Radosław Kwiecień jest wieloletnim współpracownikiem miesięcznika Elektronika Praktyczna, pasjonuje go elektronika cyfrowa oraz programowanie systemów mikroprocesorowych. Jest autorem m.in. kursów programowania mikrokontrolerów ST7 oraz obsługi graficznych wyświetlaczy LCD, które były publikowane w Elektronice Praktycznej i Elektronice Praktycznej Plus. Jest także twórcą serwisu mikrokontrolery.net, którego istotną częścią jest forum dyskusyjne w całości poświęcone tematyce programowania mikrokontrolerów jednoukładowych.

Do pobrania

Powiązane

Dostawa

Szybka dostawa

Gwarantujemy naszym klientom szybką dostawę. W przypadku zamówień złożonych w dniach roboczych do godziny 11:00 towar zostanie wysłany tego samego dnia roboczego. Zamówienia składane w weekendy i święta zostaną zrealizowane najbliższego dnia roboczego. Realizacja zamówienia zależna jest od daty zaksięgowania przelewu (zaksięgowanie zależy od banku i sesji, w której przelew zostanie wysłany). 

Promocje i newsletter

Co tydzień organizujemy promocje, dzięki temu masz szansę kupić nasze książki w niższych cenach. Nasz newsletter umożliwi Ci śledzenie tytułów dostępnych w promocjach.