Kategorie
Nowy Reduced price! ISBN 978-83-60233-64-1 EBOOK (TCZZ) Powiększ

Technika cyfrowa. Zbiór zadań z rozwiązaniami. Wyd. 1. (e-book)

isbn-978-83-60233-64-1-ebook-tcz

35,00 zł

Więcej informacji

Opis

Autorzy: Jerzy Tyszer, Grzegorz Mrugalski, Artur Pogiel, Dariusz Czysz

ISBN: 978-83-60233-64-1
Format: B5, 287 str.
Wydawnictwo BTC
Legionowo - wydanie papierowe 2010

O książce

Integralną częścią każdego kursu z techniki cyfrowej są ćwiczenia, ćwiczenia, i jeszcze raz ćwiczenia. W tej książce uczniowie i studenci zainteresowani doskonaleniem swoich umiejętności w projektowaniu układów cyfrowych znajdą obszerny zestaw pytań, zadań, problemów, czy wręcz małych projektów do samodzielnego rozwiązania.W odróżnieniu od znakomitej większości podręczników techniki cyfrowej, w których zadania stanowią jedynie krótkie zwieńczenie długich rozdziałów, w proponowanej Czytelnikowi pracy autorzy szczegółowo wyjaśniają tajniki rozwiązań wszystkich, łatwych i trudnych, problemów.

Do pobrania

Powiązane

    Dostawa

    Szybka dostawa

    Gwarantujemy naszym klientom szybką dostawę. W przypadku zamówień złożonych w dniach roboczych do godziny 11:00 towar zostanie wysłany tego samego dnia roboczego. Zamówienia składane w weekendy i święta zostaną zrealizowane najbliższego dnia roboczego. Realizacja zamówienia zależna jest od daty zaksięgowania przelewu (zaksięgowanie zależy od banku i sesji, w której przelew zostanie wysłany). 

    Promocje i newsletter

    Co tydzień organizujemy promocje, dzięki temu masz szansę kupić nasze książki w niższych cenach. Nasz newsletter umożliwi Ci śledzenie tytułów dostępnych w promocjach.