Kategorie
Reduced price! Fotowoltaika w teorii i praktyce (e-book) Powiększ

Fotowoltaika w teorii i praktyce (e-book)

isbn-978-83-60233-58-0-ebook-fot

Ewa Klugmann-Radziemska
Książkę w formie e-book można kupić tutaj:

https://kamami.pl/elektronika/197877-fotowoltaika-w-teorii-i-praktyce-e-book.html

More details

59,00 zł

Więcej informacji

Opis

Autor: Ewa Klugmann-Radziemska

ISBN: 978-83-60233-58-0
Format: PDF, B5, 200 str.
Wydawnictwo BTC
Legionowo - wydanie papierowe 2010

O książce

W książce omówiono praktyczne zagadnienia związane z wykorzystaniem ogniw i modułów fotowoltaicznych jako proekologicznego, odnawialnego źródła energii elektrycznej, zarys technologii wytwarzania ogniw fotowoltaicznych, ich parametry eksploatacyjne, sprawność konwersji i koszt uzyskania jednostki energii w systemie fotowoltaicznym. Przedstawiono również podstawowe wytyczne do projektowania instalacji fotowoltaicznych.

Książka może być przydatna dla studentów uczelni technicznych i uniwersytetów, pracownikom technicznym i ekonomistom oraz inwestorom, zainteresowanym prowadzeniem działalności gospodarczej w zakresie surowców energetycznych z wykorzystaniem nowych, niewyczerpalnych źródeł energii i wszystkim zainteresowanym praktycznymi możliwościami szerokiego stosowania systemów fotowoltaicznych w Polsce.

Do pobrania

Powiązane

    Dostawa

    Szybka dostawa

    Gwarantujemy naszym klientom szybką dostawę. W przypadku zamówień złożonych w dniach roboczych do godziny 11:00 towar zostanie wysłany tego samego dnia roboczego. Zamówienia składane w weekendy i święta zostaną zrealizowane najbliższego dnia roboczego. Realizacja zamówienia zależna jest od daty zaksięgowania przelewu (zaksięgowanie zależy od banku i sesji, w której przelew zostanie wysłany). 

    Promocje i newsletter

    Co tydzień organizujemy promocje, dzięki temu masz szansę kupić nasze książki w niższych cenach. Nasz newsletter umożliwi Ci śledzenie tytułów dostępnych w promocjach.